28. 8. 2017

Výběrové řízení

vyberove-rizeni-poradatelstvi-2018 (doc)

Finálový turnaj družstev v minitenisu

minitenis Přerov 2017 (doc)

Finálový turnaj družstev v babytenisu

2017 baby-přerov 2 (docx)

11. 7. 2017

Velký úspěch Vojty Petra!!!!!!!!

S radostí oznamujeme ,že hráč TK Na Dolině Vojtěch Petr se na právě skončeném MČR MŽ v Liberci stal 2 násobným mistrem v této věkové kategorii.Blahopřejeme nejenom hráči,ale i jeho trenérovi Robertovi Hořelkovi a celému klubu TK Na Dolině .Přehled detailních výsledků www.cztenis.cz

8. 7. 2017

Opravený rozpis Finálového turnaje babytenisu družstev 2017

2017 baby-prerov (doc)

29. 6. 2017

MŽ neoficiální soutěž 2017 sk. A-D

mladší žactvo-skupina A (xls)

mladší žactvo-skupina B (xls)

mladší žactvo-skupina C (xls)

mladší žactvo-skupina D (xls)

Zlatá, stříbrná, bronzová výprava MSK na LODM 2017 v Brně

Ve dnech 24.-29.6.17 se družstvo mž a sž MSK zúčastnilo prestižní akce – LODM v Brně.Náš kraj pod vedením zkušených trenérů Jirky Vykoukala,Jindry Mališové reprezentovali tito hráči:
Matouš Otypka(2.místo v dvouhře,3.v čtyřhře).Šimon Mališ(3.místo v čtyřhře),Vojtěch Petr(1.místo v čtyřhře),Dominik Kubátko(1.místo v čtyřhře),Nella Ondroušková,Natálie Planková,Karolína Heiderová,Veronika Nováková.
Všem hráčům a kapitánům děkujeme za vzornou reprezentaci,medailistům gratulujeme a přeje v další fázi letní sezóny mnoho sportovních úspěchů.
Bližší informace a výsledky na www.odm.olympic.cz/2017

14. 6. 2017

Nominace SmTS na MČR v babytenisu – léto 2017

Kluci:
1.Rojíček Daniel TK Tennispoint FM
2.Hrubý Václav TK Precheza Přerov
3.Horák Adam TK Precheza Přerov
4.Migdal Alexander TK Havířov – DTJ Vřesina
Náhr.:
1.Němec Adam Tenis Vsetín
2.Syryčanský Adam TK Deza Val.Mez.

Holky:
1.Ondrášková Karolína SC Ostrava
2.Martiňáková Adéla Tennis Hill Havířov
3.Ludvová Anna TO Nový Jičín
4.Řeřuchová Ines TK Havířov – DTJ Vřesina
Náhr.:
1.Fichnová Adéla SC Ostrava
2.Taxová Viktoria TK Na dolině

Nominace SmTS na MČR dospělých – léto 2017

Muži
1.Wawrzyczek Andrej Tennis Hill Havířov CŽ225/BH9
Náhr.:
1.Kracík Matěj TK VSK VSB Ostrava 50/25

Ženy
1.Kubáňová Karolína TK Slávia Orlová 258/9
Náhr.:
1.Nosková Linda TK Na dolině 0

Nominace SmTS na MČR staršího žactva – léto 2017

Starší žáci
1.Zeithamel David TK Radegast CŽ74/BH25
2.Machala Martin TK Milo Olomouc 65/30
3.Petr Vojtěch TK Na dolině 319/9
4.Homola Patrik TC Nová Ves 152/15
5.David Tomáš TK Šternberk 111/20
Náhr.:
1.Neuwirth Filip SC Ostrava 118/20
2.Opálka Matyas TK Havířov 135/15
3.Nováček Filip SC Ostrava 149/15

Starší žačky
1.Klimovičová Linda TK Precheza Přerov 205/9
2.Ondroušková Nella Chiara SC Ostrava 56/25
3.Křenková Tereza Rožnovský TK
Náhr.:
1.Mičolová Nela TK Deza Val.Mez. 527/4
2.Šulcová Vanesa SK JC Sport Opava 74/20

Next Page »