9. 4. 2017

Rozpis OP SmTS pro rok 2017

Rozpis-OP-SmTS-2017 (doc)

Postupové kvoty na MČR mládeže 2017 z letních oblastních přeborů

Postupove-kvoty-na-MCR-mladeze-2017 (doc)

2. 4. 2017

II.ročník ZPV KIDS DAY Rožnově

Kdo vstoupil v sobotu 25.3.17 do tenisové haly žasl jakým způsobem lze uspořádat tenisový den pro malé tenisty z Rožnova pod Radhoštěm ve věku 7.-10.let.Uskutečnil se tam druhý ročník ZPV Kids Day,letos o to více slavnostnější protože město Rožnov p/R slaví 750 let svého vzniku.
Celkem 26 rožnovských nadějí od rána do odpoledne pod vedením vrchního rozhodčího p.Bartoška svádělo kolotoč tenisových zápasů,ale také soutěže v malování na obličej(což také vidíte na fotce),zajištěn byl pitný režim i stravování pro všechny zúčastněné.Samozřejmě jako vždy povzbuzovala svoje ratolesti početná rodičovská enkláva a jako vždy kromě výbuchů radosti byly vidět i slzičky dětí po prohře.
A kdo tedy vyhrál?Všichn děti.A na tom jsme se shodli všichni,kteří byli přítomni.Proto při slavnostním vyhlášení byl každému malému účastníkovi předán z rukou starosty města Rožnova p/R p.Radima Holiše , viceprezidenta ČTS p.Martina Hynka a jednatele společnosti ZPV s.r.o. p.Jaroslava Slezáka velký,pamětní tenisový míč s podpisem naší FC reprezentantky Barbory Strýcové.
Na závěr velké poděkování firmě ZPV s.r.o. za finanční zajištění celé ,úžasné akce a všichni věříme,že se setkáme příští rok v rámci 3.ročníku ZPV KIDS Day.

Foto:
Všichni účastníci s předávajícími

24. 3. 2017

Mistrovství ČR dorostenek v Mostě skončilo skvělých úspěchem hráček našeho kraje

Mistryní České republiky ve dvouhře je Karolína Kubáňová z TK Slavia Orlová, která na své cestě za titulem ztratila pouze jeden set.  Ve finále porazila nejvýše nasazenou Veroniku Přibylovou z SK Hamr 6: 4, 6:2. Pět z osmi čtvrtfinalistek bylo ze Severní Moravy (ještě dále ve čvtrtfinále vyřazené Petra Kučerová, Viktorie Wojciková (obě TK Precheza Přerov) a Sabina Richtrová (TK Na Dolině). Do semifinále se probojovala ještě Alexandra Silná (TK Precheza), zde však podlehla Přibylové 2:6, 0:6.
Ve finále čtyřhry se potom utkaly Ivana Šebestová (nyní TK Prostějov) s Richtrovou proti dvojici Kubáňová, Dominika Kramolišová (TK Havířov). Únava z náročného programu finalistky dvouhry se přece jen nepatrně projevila,  ale i tak naprosto zaslouženě vyhrála prvně jmenovaná dvojice vyhrála 6:4,6:2.
Všem hráčkám patří obrovská gratulace.

11. 3. 2017

Rozpis soutěží družstev 2017 – nově platné rozpisy

smts-druzstva-dospeli-2017 – upraveno 15.3.2017

smts-druzstva-dorost-2017

smts-druzstva-stzactvo-2017

smts-druzstva-mlzactvo-2017 – upraveno 15.3.2017

smts-druzstva-mlzactvo-1-4bh-2017

smts-druzstva-babytenis-2017 – upraveno 15.3.2017

Dobrý den, vzhledem k  dodatečným odhláškám a zohledněným připomínkám TK jsme byli nuceni částečně upravit rozpisy všech soutěží družstev,které Vám tímto posíláme v příloze mailu.Jejich konečná podoba bude zveřejněna v IS ČTS 15.3.17,kde si ji budete moci vytisknout.Vaše soupisky vkládejte do IS v termínu 1.-10.4.17.Mnoho klubů do dnešního dne nezaplatilo poplatky za kolektivní registraci(1000,-Kč) a poplatky za soutěže družstev(600,-Kč/družstvo),prosíme o kontrolu a jejich doplacení obratem.

Také upozorňujeme na termíny školení organizované SmTS:
24.3.17 školení vedoucích družstev – Havířov
8.4.17   školení a doškolení rozhodčích lic.B – Ostrava
21.-30.4.17  školení trenérů III.třídy – Ostrava

Na všechna tato školení se můžete ještě přihlásit na www.cztenis.cz ,rubrika školení.

Tímto se ruší platnost zaslaných rozpisů v minulé korespondenci.

24. 2. 2017

Foto z OP dorostenek v BTK Frýdlant

23. 2. 2017

Nominace SmTS na HMČR dorostu 18.-21.3.17

Dorci:
1.Trefný Martin TK Precheza Přerov CŽ46/BH30
2.Šimeček Martin TK Precheza 24/35
Náhr.:
1.Lušovský Michal TK Precheza 8/45
2.Jermář Jan Top Tennis 35/30

Dorky:
1.Silná Alexandra TK Precheza Přerov 105/12
2.Kučerová Petra  TK Precheza 22/30
3.Kubáňová Karolína TK Sl.Orlová 21/30
4.Hejčová Dominika TK Vitality Slezsko 15/35
5.Kramolišová Dominika TK Havířov 64/15
Náhr.:
1.Pokorná Barbora TK VD Start Ova 35/25
2.Břečková Nikola ITS Olomouc 43/20
3.Odleváková Zuzana BTK Frýdlant 38/25

17. 2. 2017

Rozpis soutěží družstev 2017 – změněno v příspěvku 11.3.2017

smts-druzstva-babytenis-2017 (doc)

smts-druzstva-mlzactvo-bh1-2017 (doc)

smts-druzstva-mlzactvo-2017 (doc)

smts-druzstva-stzactvo-2017 (doc)

smts-druzstva-dorost-2017 (doc)

smts-druzstva-dospeli-2017 (doc)

ROZPIS POPLATKŮ ZA CT ZAŘAZENÉ DO LTL 2017

SmTS-LTL-2017 (doc)

14. 2. 2017

Oblastní přebor dorostenců v TK Deza Val. Meziříčí

Hala Tenisového klubu DEZA zažila dorostenecké přebory a boj o postup na republiku.

Z mladších ročníků se mezi první čtyři nasazené hráče, kteří se právem objevili v semifinále, snažil probojovat nenápadný, ale dobře hrající Dominik Podsedník, který podlehl pozdějšímu vítězi Trefnému ve čtvrtfinále.

Martin Trefný prošel turnajem bez zaváhání a ztráty setu, zato jeho finálový soupeř Martin Šimeček cestou do finále ztratil set hned třikrát.

O řadu pohledných turnajů se postaralo 50 hráčů severomoravského kraje. Zdá se že kvalita vyjádřena součtem BH osmi prvních nasazených hráčů ve výši 240, byla z celé republiky nejvyšší hovoří za vysokou úroveň tenistů našeho kraje.

Ve čtyřhrách triumfovala sehraná dvojice Jan Jermář a Filip Šenk nad párem Jan Lenoch – Roman Filo.

http://www.cztenis.cz/turnaj/306970/sezona/Z1617/vysledky

Next Page »