2. 10. 2017

Pořadatelství Oblastních přeborů a turnajů třídy „B“ ZIMA 2017/2018

Mladší žactvo :
Oblastní přebory 6. – 8.1.2018 :
chlapci – SK VITALITY SLEZSKO, z.s.
děvčata – TK PRECHEZA PŘEROV z.s.
B1 17. – 20.2.2018:
chlapci – SK JC Sport Opava
děvčata – TK TENNISPOINT FM
B2 3. – 6.3.2018:
chlapci – TK Havířov, z.s.
děvčata – SK JC Sport Opava
————————————————————————————————-
Starší žactvo:
Oblastní přebory 27. – 29.1.2018:
chlapci – TK PRECHEZA PŘEROV, z.s.
děvčata – SK VITALITY SLEZSKO, z.s.
B1 3. – 6.2.2018:
chlapci – TK Havířov, z.s.
děvčata – TK PRECHEZA PŘEROV z.s.
B2 10. – 13.3.2018:
chlapci – TK Na Dolině
děvčata – TK MILO Olomouc
————————————————————————————————-

Dorost:
Oblastní přebory 10. – 12.2.2018:
chlapci – TK DEZA VAL.MEZIŘÍČÍ
děvčata – Beskydský TK
B1 9. – 12.12.2017:
chlapci – TK Havířov, z.s.
děvčata – Rožnovský TK
B2 24. – 27.3.2018:
chlapci – Beskydský TK
děvčata – TK Na Dolině
————————————————————————————————-
dospělí:
Oblastní přebory 17. – 19.11.2017 – SK VÉSKA
9. – 11.12.2017 – VSK VŠB TU Ostrava
B1 16. – 19.12.2017 – BESKYDSKÝ TK – OBĚ
B2 17. – 20.3.2018 – SK VITALITY SLEZSKO, z.s. – OBĚ

Minitenis – Oblastní přebor – 3.3.2018 – TENNIS HILL Havířov – družstva
Babytenis: Okresní přebory – 6. – 7.1.2018
Oblastní přebor – 13.-14.1.2018 – DEZA V.Meziříčí – chlapci
Oblastní přebor – 27.-28.1.2018 – DEZA V.Meziříčí – děvčata
————————————————————————————————-
Všechny „B“ turnaje s kvalifikací – jeden den před termín (většinou pátek) počet účastníků 16. Třetí set i ve dvouhře královský tie-break do 10.

28. 8. 2017

Výběrové řízení

vyberove-rizeni-poradatelstvi-2018 (doc)

11. 7. 2017

Velký úspěch Vojty Petra!!!!!!!!

S radostí oznamujeme ,že hráč TK Na Dolině Vojtěch Petr se na právě skončeném MČR MŽ v Liberci stal 2 násobným mistrem v této věkové kategorii.Blahopřejeme nejenom hráči,ale i jeho trenérovi Robertovi Hořelkovi a celému klubu TK Na Dolině .Přehled detailních výsledků www.cztenis.cz

29. 6. 2017

Zlatá, stříbrná, bronzová výprava MSK na LODM 2017 v Brně

Ve dnech 24.-29.6.17 se družstvo mž a sž MSK zúčastnilo prestižní akce – LODM v Brně.Náš kraj pod vedením zkušených trenérů Jirky Vykoukala,Jindry Mališové reprezentovali tito hráči:
Matouš Otypka(2.místo v dvouhře,3.v čtyřhře).Šimon Mališ(3.místo v čtyřhře),Vojtěch Petr(1.místo v čtyřhře),Dominik Kubátko(1.místo v čtyřhře),Nella Ondroušková,Natálie Planková,Karolína Heiderová,Veronika Nováková.
Všem hráčům a kapitánům děkujeme za vzornou reprezentaci,medailistům gratulujeme a přeje v další fázi letní sezóny mnoho sportovních úspěchů.
Bližší informace a výsledky na www.odm.olympic.cz/2017

14. 6. 2017

Nominace SmTS na MČR v babytenisu – léto 2017

Kluci:
1.Rojíček Daniel TK Tennispoint FM
2.Hrubý Václav TK Precheza Přerov
3.Horák Adam TK Precheza Přerov
4.Migdal Alexander TK Havířov – DTJ Vřesina
Náhr.:
1.Němec Adam Tenis Vsetín
2.Syryčanský Adam TK Deza Val.Mez.

Holky:
1.Ondrášková Karolína SC Ostrava
2.Martiňáková Adéla Tennis Hill Havířov
3.Ludvová Anna TO Nový Jičín
4.Řeřuchová Ines TK Havířov – DTJ Vřesina
Náhr.:
1.Fichnová Adéla SC Ostrava
2.Taxová Viktoria TK Na dolině

Nominace SmTS na MČR dospělých – léto 2017

Muži
1.Wawrzyczek Andrej Tennis Hill Havířov CŽ225/BH9
Náhr.:
1.Kracík Matěj TK VSK VSB Ostrava 50/25

Ženy
1.Kubáňová Karolína TK Slávia Orlová 258/9
Náhr.:
1.Nosková Linda TK Na dolině 0

Nominace SmTS na MČR staršího žactva – léto 2017

Starší žáci
1.Zeithamel David TK Radegast CŽ74/BH25
2.Machala Martin TK Milo Olomouc 65/30
3.Petr Vojtěch TK Na dolině 319/9
4.Homola Patrik TC Nová Ves 152/15
5.David Tomáš TK Šternberk 111/20
Náhr.:
1.Neuwirth Filip SC Ostrava 118/20
2.Opálka Matyas TK Havířov 135/15
3.Nováček Filip SC Ostrava 149/15

Starší žačky
1.Klimovičová Linda TK Precheza Přerov 205/9
2.Ondroušková Nella Chiara SC Ostrava 56/25
3.Křenková Tereza Rožnovský TK
Náhr.:
1.Mičolová Nela TK Deza Val.Mez. 527/4
2.Šulcová Vanesa SK JC Sport Opava 74/20

Nominace SmTS na MČR dorostu 2017 – léto

Dorostenci:
1.Trefný Martin TK Precheza Přerov CŽ46 BH30
2.Šimeček Martin TK Precheza Přerov 24/35
3.Jermář Jan Toptennis club 35/30
4.Šenk Filip BTK Frýdlant n/O 48/30
Náhr.:
1.Podzemný Vojtěch TK Slávia Orlová 70/20
2.Holiš Dominik TK Radegast Rožnov p/R 80/20

Dorostenky:
1.Kubáňová Karolína TK Slávia Orlová 21/30
2.Kučerová Petra TK Precheza Přerov 22/30
3.Hejčová Dominika TK Vitality Slezsko 15/35
4.Břečková Nikola ITS Olomouc 43/20
5.Dohnalová Rozálie TK Precheza Přerov 75/15
6.Pokorná Barbora TJ Start Ostrava 35/25
7.Masaříková Eliška TK Deza Val.Mez. 40/25
8.Koláčková Barbora TK Precheza Přerov 61/20
9.Wojciková Viktorie TK Precheza Přerov 18/30
10.Silná Alexandra TK Precheza Přerov 92/12
11.Kramolišová Dominika TK Havířov 55/15
Náhr.:
1.Richtrová Sabina TK Na Dolině 24/30
2.Kuchařová Michaela TK Precheza Přerov 31/25
3.Odleváková Zuzana BTK Frýdlant 38/25
4.Hořavková Nikole TK Havířov 88/15
5.Kudelová Martina TK Precheza Přerov 65/15

11. 6. 2017

Severomoravský oblastní přebor v kategorii BABYTENIS (dívky)

3.-4.6.2017 na kurtech TK SC Ostrava v Komenského sadech se konal Severomoravský oblastní přebor v kategorii BABYTENIS (dívky). Turnaje se zu’častnilo 22 hráček regionu. Na prvním místě se umístila pečlivě hrající Karolína Ondrášková. Pěkvapením turnaje se stala hráčka Martináková Adéla, která skončila druhá. Na třetím místě skončila Anička Ludvová. Hráčkám blahopřejeme a přejeme jim mnoho sportovním úspěchů v další kariéře!

8. 6. 2017

OBLASTNÍ PŘEBORY -STARŠÍ ŽÁCI 2-5/6 2017 TK TENNISPOINT FM

Rekordních 71 hráčů, se utkalo ve čtyřdenním denním kláním od 2. do 5.června 2017 o TITUL přeborníka MORAVSKOSLEZSKÉ oblasti a zároveň o 5 postupových míst na MČR. vzhledem k vysokému počtu účastníků zvolil pořadatel TK TENNISPOINT FM kvalifikaci a hlavní soutěž. Páteční kvalifikace určila 8 postupujících do sobotních bojů, kde hned v prvním kole prohrál první nasazený Richard Postupa s jedním z nejlepších mladších žáků v ČR Vojtou Petrem (TK Na Dolině Trojanovice), který svou pouť dotáhl až do semifinále. Přeborníkem se stal fyzický velmi zdatný David Zeithamel (Precheza Přerov), který utekl ve finále Martinu Machalovi (Milo Olomouc) z pěti mečbolů a nakonec zvítězil 2/6, 7/6 a 6/0, čtveřici semifinalistů doplnil  a přímý postup získal Patrik Homola (TC Ostrava Nová Ves).

Ve čtyřhře se z vítězství radovala dvojice Zeithamel/Machala, která porazila Myslivce s Postupou 6/4, 7/6.

zleva : Zeithamel, Machala, Myslivec a R. Postupa
Ing. Jiří VYKOUKAL
manažer TK TENNISPOINT FM
+420602718364