Soutěž družstev mladšího žactva BH 1-4

BH 1-4 18082016 III

BH 1-4 18082016 II

BH 1-4 18082016 I

Máme za sebou první ročník soutěže družstev mž BH1 – 4.Smyslem této soutěže bylo především umožnit začínajícím mladším žákům,ale i hráčům,kteří se nevejdou na soupisku si zahrát v pravidelné soutěži.Družstva byla 4 členná složená v libovolném pořádí kluk-holka.Základní část se hrála v 3 skupinách v kterých bylo celkem 20 družstev.Soutěž měla pravidelné termíny a odehrála se zcela bez problémů.Protože se nejednalo o klasifikovanou soutěž do CŽ v základní části jsme použili formát 4 + 4 dvouhry,což se ukázalo vzhledem k časům být náročné,v příštím roce přejdeme na formát 4 + 2 čtyřhry,které se uplatnili v finálové skupině.
Finálová skupina se skládala z vítězů základní části v skupinách a to Rožnovský TK,Tennispoint FM a TK Krnov.Tato družstva se sjela v čtvrtek 18.8.16 na dvorce SC a Baníku Ostrava,kde odehrála v rámci semifinálového dne MČR dospělých svoje trojutkání.Po řadě pěkných zápasů se z konečného vítězství a putovního poháru radovalo družstvo Rožnovský TK,po urputném boji do téměř nočních hodin druhé místo patří TK Tennispoint Frýdek-Místek a třetí skončilo družstvo TK Krnov.Fotodokumentaci z slavnostního předání uvádíme dále.
Co říci na závěr?Především to,že o zahrání si oficiálního zápasu,bez možnosti klasifikace byl mezi hráči i kluby velký zájem.Ŕada utkání měla i velmi dobrou úroveň a vzhledem k spokojenosti jsme přesvědčeni,že tuto soutěž vypíšeme i pro rok 2017.Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na setkání příští rok.