Družstva Kluby

2.tenisová Tour Sm.TS v minitenise

V hale havířovského Tennis Hilu se v sobotu 23.3.2024 uskutečnil druhý turnaj Tour Sm.TS Ostrava v minitenise družstev. Dvanáct startujících družstev /což je maximum v jednom dni zvládnout / byl rekordní . Bohužel jěště jsme museli jedno družstvo odmítnout.
Soutěž byla rozlosována do čtyřech skupin, ve skupinách se hrálo systémem každý s každým a dle umístění ve skupinách postupovala družstva na předem určené místo do vyřazovacího pavouku. Každé družstvo odehrálo minimálně tři utkání, nejúspěšnější až šest.
Nejúspěšnějším družstvem tohoto turnaje byli stejně jako ve Valašském Meziříčí tenisoví benjamínci přerovské Prechezi, kteří ve finalovém utkání porazili ostravský Start. Třetí místo si vybojovaly domácí naděje Tennis Hillu, které pokořily Dezu Valašské Mezříčí.
Po tradičně výborné polévce si všechny děti odnášely domů spoustu nových tenisových zkušeností, které jistě uplatní v dalším tenisovém růstu. Ani pořadatelé nezůstali pozadu, připravili pro všechny startující balíčky se slatkostmi , medaile, diplom pro družstvo a všichni členové nejlepších tří družstvev obdrželi poháry, které jim budou připomínat tento úspěšný tenisový den.
Děkuji moc všem, kteří se podíleli na této hezké minitenisové akci.
Za Sm.TS Josef VLK

 

Průběžné pořadí po 2 odehraných turnajích.

 1. Precheza Přerov A          22.bodů
 2. Deza Val.Meziříčí            18.bodů
 3. Tennis Hill Havířov        17.bodů
 4. SKT Frýdlant                    14.bodů
 5. Tennispoint F-M A         12.bodů
 6. Milo Olomouc                  11.bodů
 7. Start Ostrava Poruba A 11.bodů
 8. Tennispoint F-M B         9.bodů
 9. Vitality Slezsko                7.bodů
 10. Zbrojovka Vsetín             4.body
 11. Start Ostrava-Poruba B  3.body
 12. Tennis Hill Havířov B     3.body
 13. Precheza Přerov B           2.body