Družstva Jednotlivci Kluby

Halové Okresní přebory Karviné v minitenise a babytenise

Halové Okresní přebory našich nejmenších tenistů se hrály v halách havířovského TENNIS HILLU.
V minitenise družstev bojovaly o palmu vítězství tři družstva. Třetí místo obsadili domácí benjamínci, kterým nechybí odhodlání, chuť a bojovnost, ovšem chybí zatím zkušenosti. Tyto samozřejmě mladí získají praxí a tréninkem. Ve velmi vyrovnaném finálovém utkání se utkaly týmy TK Havířov a domácího áčka. Tennis Hill byl ve finále šťastnější a stal se tak halovým Přeborníkem okresu Karviná.
V kategorii babytenisu bojovalo patnáct mladých tenistů a tenistek, rozdělených dle ročníků /2014 a 2015/. Mladší kategorii ovládl hráč TK Havířov Dan Čečotka. V ročníku 2014 dominovala domácí hvězdička Ester Michníková, taktéž druhé i třetí místo patří domácím, Jirkovi Kováčovi a jeho sestře Elišce. Čtvrté místo obsadil hráč orlovské Slávie Robin Pulcer. Předvedené výkony našich mladých nás ubezpečují, že se nemusíme bát o naši tenisovou budoucnost.
Velký dík patří vedení Tennis Hillu Havířov za vzorně připravenou akci a hlavně za tradičně skvělou polévku, kterou dostanou vždy zdarma všichni startující. Zárukou bezchybné organizace turnaje je jako vždy mladý skromný a obětavý Adam Konečný.
Josef VLK – OTS Karviná