Družstva

Junior Davis cup

Junior Davis cup

1 hrací den
Utkání proti Praze skončilo poměrem 0:3 na zápasy. K prvnímu zápasu nastoupil Jonáš Rousek ( CZ 15 ) proti Tobiášovi Zapskému (CZ 2 ). Utkání bylo plné krásných výměn a po setech 6:1 a 6:4 se radoval Zapský. Jonáš se v úvodním duelu prezentoval velkou bojovností a moc hezky celý zápas švihal. Ke druhému zápasu nastoupily jedničky obou teamů. Dominik Klar ( CZ 10 ) proti Ondřejovi Kačínovi (CZ 1 ). Z vítězství se radoval Kačín po setech 6:0 a 6:2.
Za rozhodnutého stavy byl do čtyřhry nominován pár Krkoška/Rousek. Ti svůj zápas po velmi slušném výkonu prohráli proti páru Michna/Zapský poměrem 3:6 a 2:6
2 hrací den
Utkání proti jihočeskému kraji.
Do tohoto zápasu jsme nastupovali v roli favoritů. Jako první nastoupil ke svému zápasu Jonáš Rousek a roli favorita s přehledem potvrdil a porazil Příhodu poměrem 6:1 a 6:0. Ke druhému zápasu nastoupil Dominik Klar a taktéž potvrdil roli favorita a porazil Nevšímala poměrem 6:2 a 6:2. Do čtyřhry za rozhodnutého stavu byla nominována dvojice Klar/Krkoška. Ti svůj zápas zvládli a porazili dvojici Nevšímal/Příhoda poměrem 6:2 a 6:2.
Utkání skončilo 3:0 pro severomoravský kraj.
3 hrací den
Utkání proti severočeskému kraji.
Do tohoto zápasu jsme vstupovali v roli outsidera. K úvodnímu zápasu nastoupil Šimon Krkoška. Nestačil na velmi dobře hrajícího Štěpánka a prohrál poměrem 2:6 a 2:6. Šimon se prezentoval pestrou hrou s častými náběhy na síť. Jako hráč ročníku 2012 je velkým příslibem pro následující ročník. Ke druhému zápasu nastoupil Dominik Klar ( CZ 10 ) proti Vojtovi Jarošovi ( CZ 5 ) . Jaroš se prezentoval velmi agresivní hrou od základní čáry a pekelně rychlým forhendem. Dominik se poctivě bránil a z každé možnosti vyrážel do protiútoků na síť. Velmi hezké utkání skončilo poměrem 6:1 a 6:3 pro Jaroše. Za rozhodnutého stavu se závěrečná čtyřhra již nehrála.
Družstvo severní moravy se tak umístilo na konečném 6 místě
Složení družstva severní moravy
Klar Dominik, Rousek Jonáš , Krkoška Simon
Kapitán : Roman Sikora