Jednotlivci

Oblastní přebor Babytenisu

O víkendu 10.-11.6.2023 se na kurtech Tenisového klubu DEZA Valašské Meziříčí odehrály již tradičně oblastní přebory v kategorii Baby tenisu, kterých se zúčastnilo téměř 50 mladých tenistů. Chlapci svůj turnaj odehráli v sobotu a dívky v neděli. Nejprve hráči odehráli své zápasy ve skupinách a podle umístění byly následně rozdělení do pavouka, kde se už vyřazovacím systémem utkali o umístění. Mezi chlapci zvítězil Šimon Šípek (TJ TO Sokol Stará Bělá), který ve finále porazil Matthiase Mcdanalda (Tenis Nový Jičín), třetí místo obsadil Benjamin Vaňo (TK PRECHEZA Přerov), který porazil domácího Jonáše Holiše (TK DEZA Valašské Meziříčí).

Mezi dívkami zvítězila Anna Pospíšilová (TK PRECHEZA Přerov), která ve finále porazila Violu Pečonkovou (TK SC Ostrava), třetí místo vybojovala Ester Michníková (Tennis Hill Havířov), která porazila Gabrielu Kovářovou (TJ TO Sokol Stará Bělá). Nejlepší baby tenisté si tímto vybojovali postup na Mistrovství České republiky. Gratulujeme vítězům a děkujeme za účast všem mladým nadějným tenistům