Jednotlivci Kluby

Oblastní přebor dorostu 2022

V termínu 21.-24.5.22 se v areálu Ridera Sport v Ostravě-Vítkovicích konal oblastní přebor dorostu na letních dvorcích pro rok 2022.Celkem se ho zúčastnilo 64 dorostenců a 52 dorostenek z celého kraje. Vzhledem k vysokému počtu hráčů jsme také část přeboru odehráli na nových kurtech Baníku Ostrava v Komenského sadech.
V kategorii dorostenců se bojovalo o 2 postupová místa na MČR v Pardubicích. Vítězem se stal Filip Vacula z TK Precheza Přerov, který soutěží projel jako nůž máslem a v finále porazil nekoncentrovaného a již unaveného Davida Knesla z TK Tennispoint Frýdek-Místek 6/1.6/3.Čtyřhru ovládla dvojici Beránek TK Na Dolině Kalousek VSK VŠB Ostrava, která v finále porazila Přerovany Vaculu s Krupou v Tie-breaku 3.setu.
V kategorii dorostenek jsme zaregistrovali i 2.zápasy trvající přes 3,5 hod. Nicméně v úterním semifinále se střetly Přerovanky Jelínková-Škrabalová a Ticháčková TK Milo Olomouc – Damašková TK Start Ostrava. Oba zápasy nabídly zajímavou podívanou a do finále postoupily Škrabalová a Damašková.V vyrovnaném finále se s přebornického titulu radovala po výsledku
V čtyřhře se v finále utkaly dvojice Kajabová Zbrojovka Vsetín a Pobořilová TK Deza Val.Meziříčí proti dvojici