Nezařazené

Oblastní přebor mladších žákyň – Český Těšín

Za účasti 32 hráček se o víkendu 20-22.5.23 na českotěšínských dvorcích odehrály po desáté v řadě Oblastní přebory mladších žákyň.. Všechny hráčky po celý víkend předváděly svůj nejlepší tenis, za který často byly odměněni potleskem přihlížejících diváků.. Největší potlesk si zasloužily hráčky semifinále, konkrétně Sedláčková Sára ( TK Precheza Přerov ) s Pěnčíková Tereza ( TK Precheza Přerov ) Toto utkání lze nazývat za předčasné finále, jelikož holky na svůj věk předvedly neskutečný tenis a velmi často zvedaly přihlížející ze židlí…. Nakonec zvítězila Pěnčíková Tereza, která vyhrála i finálové utkání proti Rutarové Julii ( TK Mohelnice), a stala se tak Oblastní přebornicí pro rok 2023. Třetí místa obsadila již zmíněná Sedláčková a doplnila jí Macura Nela ( TK SC Ostrava )
Ve čtyřhrách hráčky ukázaly svůj um a cit pro míč a předváděly někdy až dech beroucí výměny.. Vítězkami se staly Pěnčíková, Macura.
Všechny hráčky měly po celý den zajištěno občerstvení včetně obědů a umístěné hráčky dostaly pohár a věcné ceny z města Český Těšín čímž děkujeme za podporu..

ředitel turnaje Rašík Jakub