Jednotlivci Kluby

OBLASTNÍ PŘEBOR MLADŠÍHO ŽACTVA – ročník 2012

OBLASTNÍ PŘEBOR MLADŠÍHO ŽACTVA – ročník 2012 na tenisových kurtech ve Vratimově

O víkendu 11.-12.6.2022 proběhl na tenisových kurtech TC Biocel Vratimov z.s. první ročník turnaje mladších žáků, tentokrát pouze pro ročník 2012. Tento ročník hráčů hraje prvním rokem turnaje po přechodu z BABYtenisu, a proto jsme se ve spolupráci s Oblastním tenisovým svazem zastoupeným panem Josefem Vlkem rozhodli uspořádat turnaj pro tyto prvoroční mladší žáky a pokračovat v tomto i v budoucnu.

Dívky se turnaje zúčastnily v počtu 16 hráček. Ve finále bojovaly hráčky Klačková Denisa (Tennis Hill Havířov o.s.) vs Burešová Karolína (TK Sparta Praha). Hráčka Burešová, která pozvedla úroveň turnaje zvítězila po kvalitním výkonu 6:3/6:2.

Ve čtyřhře se ve finále utkaly hráčky Havlíková Andrea (TK Na Dolině o.s.), Burešová Karolína (TK Sparta Praha) vs. Klačková Denisa (Tennis Hill Havířov o.s.), Dvořáčková Sofie (Tennis Hill Havířov o.s.) a vítězství si vybojovala dvojice Klačková,Dvořáčková 6:2/6:0.

Chlapců bylo 11 a ve finále se utkali hráči Lys Richard (TJ TO Sokol Stará Bělá) vs Bednář Ondřej (TJ Zbrojovka Vsetín) a po skvělém výkonu vyhrál Bednář 6:0/6:0

Finále čtyřhry ve složení Lys Richard (TJ TO Sokol Stará Bělá), Štika Hynek (Tenisový klub Studénka z.s.) vs Bednář Ondřej, Navláčil Eliáš oba (TJ Zbrojovka Vsetín) ovládla dvojice Bednář, Navláčil 6:2/6:2.

Z mého pohledu turnaj splnil účel a doufám, že se v příštích rocích zúčastní ještě více hráčů a tento turnaj si vybuduje tradici.

Děkuji všem účastníkům turnaje za vysoké sportovní nasazení a pěknou hru a rodičům za podporu.

Za TC Biocel Vratimov z.s. Předseda Kupka Roman