Jednotlivci Kluby

Oblastní přebory SmTS mužů 2017/18 v tenisové hale VSK VŠB TU Ostrava

Druhý prosincový víkend se ve sportovní hale TK VSK VŠB Ostrava sešli tenisti, aby si to rozdali na oblastním přeboru o účast na halové Mistrovství České Republiky mužů. Turnaj byl zahájen v pátek a zúčastnilo se ho 41 startujících. Z první desítky jen nedorazila 1 v kraji, a z první dvacítky chyběli jen čtyři hráči v rámci krajského žebříčku . Turnaj po stránce herní kvality měl vysokou úroveň.

První den turnaje proběhl v duchu papírových předpokladů a očekávání ředitelství turnaje. Druhý a třetí den přinesl několik dlouhých třísetových zápasů. Pro hráče těžkých, ale pro diváky velmi atraktivních zápasů. Zmíním například souboj Nasazené jedničky Daniela Valy s pozdějším finalistou Vítězem Markem Řeháčkem a duel Jakuba Kadory s s Michalem Přečkem, kdy první dva sety se rozhodovaly v tea-beak ve třetím setu měl navrch Jakub Kadora. Marek Řeháček, vítěz přeboru musel ve finále zabojovat. Ve třetím setu již plně ovládl hru a zaslouženě si došel pro titul Halový oblastní přeborníka severomoravského tenisového svazu. Tímto velmi gratuluji a přeji neméně úspěšnou cestu halovým Mistrovstvím České Republiky Mužů.

Kategorii čtyřher vyhrála a nenasazená dvojice Daniel Vrba – Robin Heller, která porazila dvojici Hořelka Robert- Malík Lukáš.

 


Ing. Radovan Bena vrchní rozhodčí přeboru