Družstva Kluby

2.minitenisová Tour Sm.TS 2023

V sobotu 25.3.2023 se odehrála v hale Tennis Hillu Havířov 2.minitenisová Tour Sm.TS v minitenise družstev. Turnaje se zúčastnilo sedm družstev minitenisu. Tři družstva Prechezy Přerov, jedno družstvo Zbrojovky Vsetín, TK Deza Valašské Meziříčí, TK Na Dolině a domácí Tennis Hill. K vidění byl zřejmý výkonnostní posun proti prvnímu turnaji, který se konal před měsícem. Z hráčů vyzařovala bojovnost a radost z tenisového zápolení.
Hrálo se ve dvou skupinách, systémem každý s každým. První dva týmy z každé skupiny se utkaly v SF a poslední tři družstva se utkaly ve skupině o 5.-7.místo. Ve finále se utkala první dvě družstva Prechezy Přerov. Zvítězilo její první družstvo, v utkání o třetí místo porazila vsetínská Zbrojovka domácí družstvo Tennis Hillu. Páté místo patří družstvu TK Deza, šestá se umístil TK Na Dolině a sedmé místo obsadili benjamínci přerovské Prechezy.
Dobrý pocit z pěkného turnaje pokazili neukáznění rodiče, kteří vstupovali na hrací plochu, byť byli na začátku turnaje výslovně upozorněni, že je to zakázáno.
Za Sm.TS – Josef VLK

Tabulka po 2. kole Minitenisové Tour 2023

1.TK Precheza Přerov A…   13.b

2. Zbrojovka Vsetín A ….     9b.

3.TK Precheza Přerov B ..    8b.

4.Tennis Hill Havířov A ..    7b.

5. TK Start Ostrava Poruba .. 5b.

6.TK Deza Val.Meziříčí ….      4b.

7. TK NA Dolině ……..              2b.

8. TK Precheza Přerov C …      1b.

 

Vyhodnocení družstev minitenisu