Jednotlivci

Halový Oblastní přebor v babytenise- Tenisový klub DEZA Valašské Meziříčí

V sobotu 12.3.2022 se v Tenisovém klubu DEZA Valašské Meziříčí odehrály oblastní přebory Severomoravského Tenisového svazu v kategorii BABY tenisu. Turnaje se nakonec zúčastnilo 28 mladých tenistek a tenistů, kteří byli rozlosování do 6 skupin po 4 a 5 hráčích. Ve skupinách se hrálo systémem každý s každým. Do finálového pavouka postupovali vítězové skupin a v případě skupin o pěti hráčích i ti na druhém místě. Ostatní hráči hráli pouze o umístění. Do finále se nakonec probojovaly dvě dívky, které tak za sebou nechaly všechny chlapce. Oblastní přebory vyhrála Tereza Vychodilová, která ve finále porazila Štěpánku Kolaříkovou (6:2). V boji o třetí místo zvítězil Antonín Rutar, který porazil domácího Daniela Krupu (7:5). Děkujeme všem mladým tenistkám a tenistům za účast a věříme, že se jim turnaj líbil.