Družstva Kluby

Halový Oblastní přebor v minitenise družstev.

V hale havířovského Tennis Hillu soutěžilo šest minitenisových družstev o Přeborníka našeho severomoravského kraje. Družstva byla rozlosována do dvou skupin. Ve skupinách se hrálo systémem každý s každým , vítězná družstva ze skupin se utkala ve finále o Přeborníka oblasti, druhá družstva ze skupin bojovala o 3.místo a třetí družstva o místo páté. Na šestém místě se umístilo družstvo TK Havířov, 5.místo patří TK Deza, čtvrtá skončila vsetínská Zbrojovka. Na třetí místo dosáhl domácí Tennis Hill a ve velmi vyrovnaném finále, které skončilo 4:4 rozhodly sety 9:8 ve prospěch vítězné Prechezy Přerov, poražené a na druhém místě se umístilo družstvo Vitality Slezsko. Všichni si odnesli medaile a malý balíček , družstva, která skončila na ,,bedně“zase poháry a upomínkové předměty. Třešničkou pak byla jako vždy tradiční luxusní přesnídávková polévka.