Družstva Jednotlivci Kluby

Informace o soutěžích družstev a jednotlivců SmTS v roce 2020

Rozpis Oblastních přeborů SmTS pro rok 2020 (PDF)

Informace klubům a hráčům SmTS v návaznostii na rozhodnutí Vlády ČR z 30.4.20 ve věci
možnosti pořádání sportovních akcí

Dobrý den všem,
VV SmTS pečlivě sleduje situaci ve věci COVID 19 a s potěšením přijal rozhodnutí Vlády ČR o možnosti pořádání sportovních akcí.
Z tohoto důvodu se na Vás všechny obracíme s informací o průběhu zajištění soutěží jednotlivců a družstev v tomto roce.Chceme začít co nejdříve ,abychom stihli odehrát nominační oblastní přebory všech kategorií a také 3.kolově všechny soutěže družstev.
Náš termínový plán je následující:
31.5.-2.6. oblastní přebory jednotlivců mladší žáci(Havířov),mladší žačky(Přerov),dorostenci a dorostenky(Ridera Ostrava) .Jedná se o nový termín,který je již zveřejněn v IS ČTS a hráči se mohou přihlásit,zveřejněno
6.-7.6. I.kolo všech soutěží družstev SmTS
13.-15.6. oblastní přebory jednotlivců starší žáci(TP Frýdek-Místek),starší žačky(Č.Těšín),muži,ženy(Baník Ostrava),babytenis(Deza VM),minitenis(Hill Havířov) hráči se přihlašují přes IS ČTS,zveřejněno
20.-21.6. II.kolo všech soutěží družstev SmTS
27.-28.6. III.lolo všech soutěží družstev SmTS
Časový dodatek k družstvům:
Do 7.5. se mohou ze soutěže odhlásit družstva ,která ví,že nebudou hrát přímo řídícím soutěží p.Vlk,Hynek.Ostatní budou vylosovány.
Do 15.5. musí kluby vložit do is čts svoje soupisky
Do 25.5 budou v is čts odsouhlašeny a zveřejněn rozpis zápasů I.kola všech soutěží
Také upozorňujeme všechny zájemce o školení trenérů 3.třídy,že v IS ČTS v rubrice školení jsme zadali nový termín školení,které proběhne v termínu 11.-13.9.20 a 18.-20.9.20 v Ostravě.Zájemci se mohou přihlásit přes IS ČTS.
Zdůrazňujeme,že všechny soutěže je nutné vést v souladu s příslušným výše uvedeným rozhodnutím Vlády ČR,dle SŘT a příslušného rozpisu soutěže.Jedná se o mimořádnou situaci,kterou se snažíme zvládnout především k prospěchu tenisu.
Věříme,že společnými silami se nám podaří všechny soutěže družstev i jednotlivců dohrát .Děkujeme již nyní za spolupráci a těšíme se na setkání na dvorcích.
Ostrava 3.5.2020 ,VV SmTS