Družstva Kluby

Rozlosování soutěží družstev SmTS v roce 2020

Dobrý den všem,

Dnes jsme na stránkách www.cztenis.cz zveřejnili nové,upravené rozlosování družstev SmTS do formátu 3.kol .
V předstihu urgujeme všechny kluby,které nezadali do is čts soupisky družstev.Poslední termín je 15.5.20.Do tohoto termínu je tam prosíme vložte.Zveřejnění soupisek provedeme do 25.5.20.!!!!

Zásadní prosba se týká vkládání zápisů o utkání.Tyto musíte vložit nejpozději do pondělí 12,00 hod.po zápasovém víkendu.Nový program soutěží se bohužel v tak krátkém termínu nepodařilo rozběhnout,takže řídící soutěže musí 2.kolo zadat do is čts manuálně a to bez znalosti výsledků nelze.Stejně se postupuje i v kole posledním.

Výhodu domácího prostředí mají v I.kole nasazené celky.V kole druhém hraje doma ten,který doma první kole nehrál,v případě,že se střetnou celky,které nehráli doma,rozhoduje vyšší nasazení do soutěže v prospěch domácího celku.
Ostatní najdete ,včetně hracího plánu na www.cztenis.cz.

Další velká prosba je pro účastníky neoficiálních soutěží mž,sž BH1-4.Zde chybí k dnešnímu dni řídícímu soutěží p.Vlkovi cca 50% soupisek.Tyto prosíme pošle mailem na josvlktenis seznam.cz do 15.5.20.

Ve všech soutěžích je kolem 320 družstev,najíždíme na nový ,neověřený formát soutěží družstev.Bez vzájemné pomoci nebudeme schopni toto zvládnout.Očekáváme tedy od všech včasné vložení výsledků do is čts(viz.text nahoře).

Děkujeme předem za spolupráci a těšíme se na setkání na tenisových kurtech.

Za VV SmTS

Martin Hynek
Ostrava 11.5.20