Družstva Kluby

MEMORIÁL ZDEŇKA KOCMANA V MINITENISE A BABYTENISE

Je již tradicí, že poslední prázdninová sobota je pro minitenisové a babytenisové naděje Sm.TS velkým svátkem. Hraje se na přerovských dvorcích v obou kategoriích o postup na MČR družstev jako ,,MEMORIÁL ZDEŇKA KOCMANA“ viceprezidenta ČTS a velkého propagátora a podporovatele českého mládežnického tenisu. Letos bojovalo o postup na ,,republiku“pouze 16 družstev babytenisu a 9 družstev minitenisu. Bojovnost a chuť předvést ten nejlepší tenisový výkon – to byla ozdoba letošního ročníku. Ovšem co nelze moc chválit, je malá účast babytenisových družstev na tomto tenisovém svátku.

V babytenise si postup na MČR družstev do Prostějova vybojovalo družstvo domácího Přerova, které ve finále porazilo družstvo TK ,,Na Dolině“ Trojanovice. Obě družstva nás budou v Prostějově reprezentovat na ,,republice“. ,,Dolina“ má přímý postup, který si vybojovala svým umístěním /4.místo/z minulého roku MČR družstev.

V minitenise bude reprezentovat náš Obl.TS na MČR družstev 28.září 2020 na pražské Spartě vítězné družstvo tohoto turnaje TENIS Vsetín. Ve finálové skupině porazilo družstvo Přerova 6/2 a družstvo ostravského Startu 7/1.

Za vzornou organizaci tohoto tenisového svátku si zaslouží organizátoři velkou jedničku a postupujícím držíme palečky v bojích o nejvyšší příčky na MČR.