Družstva Jednotlivci Kluby

Mladí tenisté Okresu Karviná

Oslava tenisu, přesně tak by se dal nazvat 12.únor v halách TENNIS HILLU Havířov. Uskutečnil se zde Okresní přebor v minitenise družstev a babytenise jednotlivců.
Čtyři minitenisová družstva si na začátku zasoutěžila v rámci soutěží doprovodného programu. Turnaj se hrál ve skupině každý s každým ,systémem 1 – 1, 2 – 2, 3 – 3, 4 – 4 a následně 1 – 2, 2 – 1, 3 – 4, 4 – 3. Mladí začínající tenisté, střídali hezké údery se slabšími, ale hlavně co všechny zdobilo, bylo NADŠENÍ A ZAPÁLENÍ PRO TENIS. Hráči měli dostatek prostoru a času k seberealizaci měření sil se svými vrstevníky.
Z původních dvaceti přihlášených babytenistů se startovní listina kvůli nemoci z cvrkla na číslo 17. Soutěž byla rozlosována do skupin , hrálo se každým s každým na čtyři vyhrané gemy. Už před soutěží věděl každý hráč, že například když se umístí ve skupině na druhém místě, má své určené místo v pavouku. V hlavní soutěži se hrálo na celý set. Převážná část startujících hráčů byla z domácího Tennis Hillu.
Halovým přeborníkem OTS Karviná se stalo a putovní pohár si odneslo minitenisové družstvo domácích – Tennis Hill Havířov, stříbro si odvezlo družstvo TK Havířov a na třetím místě se umístil Tennis Hill ,,B“.
Ve finále babytenisu se utkaly domácí hráčky. Vítězství si odnesla Riessová Natálie, která porazila svou o rok mladší klubovou kolegyni Ester Michníkovou 6/1. Na třetím místě se umísily taky hráčky Tennis Hillu, Hawlasková Eva a Hořavková Sabina.
Okresní tenisový svaz Karviná děkuje Tennis Hillu za vzornou organizaci turnajů, pro každého hráče připravenou chutnou přesnídávkovou polévku. Rodičům hráčů děkuje za sportovní chování a povzbuzování, což taky není v dnešní době samozřejmostí!